Haber & Duyuru

13.11.2008
ARTIK TAMEK'LER DAHA GÖZ ALICI!


ARTIK TAMEK'LER DAHA GÖZ ALICI!
Türkiye Gıda sektörünün önde gelen firmalarından TAMEK, meyve suyu ambalajlarını tamamen yeniledi. Yeni TAMEK ambalajları göz alıcı, dikkat çekici ve sıcak renklerden oluşuyor. TAMEK yeni ambalaj tasarımlarıyla markanın dinamik, farklılık yaratan ve yenilikçi yüzünü vurgulamayı hedefliyor.

Çocuk ürünlerinde Tweety, Taz, Bugs Bunny gibi sevilen çizgi kahramaların yer aldığı ambalaj tasarımlarını da revize eden TAMEK, 2008'de tüketicilerinin karşısına yepyeni bir yüzle çıkıyor!


TAMEK'ten mükemmel lezzetin formülü : Yeni Tamek Karışık Meyve Nektarı

TAMEK yeni ambalaj tasarımlarıyla beraber, klasik ürün serisine bir de yeni çeşit ilave etti. Yeni TAMEK Karışık Meyve Nektarı, Şeftali, Elma ve Portakal'ın enfes birleşiminden oluşuyor.

Uzun tüketici testleri sonucunda geliştirilen mükemmel lezzetli yeni TAMEK Karışık Meyve Nektarı, önümüzdeki günlerde sofraların vazgeçilmez içecegi olmaya aday görünüyor!

En gelişmiş teknolojiyi kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK Gıda, 1955 yılında kurulmuştur. Bursa-Demirtaş, Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ürünleri, biber salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagil, reçel, marmelat, hazır çorba, meyve suyu, meyve suyu özleri, dondurulmuş meyve ve sebzeler başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmektedir.

  • Liste'ye Dön
  • Ana Sayfa

  •   ©2007 - Çevik Ticaret Koll.Şti.
      Her Hakkı Saklıdır.
      biz zoru severiz...